Thursday, June 2, 2011

Boring day

Has been a boring day! I hate the days when everything is closed because it's a holiday. I don't like staying home and being bored. Today I studied economics quite a lot, and now I finally gave up, and took some snack (biscuits filled with honey and apricot juice) :D My hands hurt from writing. I think I really deserve some HIMYM.
Later I should also get my wardrobe in order, because on Saturday I'm having a long-awaited clothes-swap with the girls :)

PS: (for the latvians) Ko jūs domājat par jauno prezidentu? Es vairs nesaprotu kas notiek ar mūsu valsts politiku!

13 comments:

 1. Tagad, protams, ka lielākā daļa ir pret. Kad nodos zvērestu, tad arī redzēsim kas un kā.

  ReplyDelete
 2. Nu neizskatās viņš baigi cerīgs, ja godīgi. Laiks visu rādīs!

  ReplyDelete
 3. Pagaidām, nezinot to, ko viņš plāno darīt valsts labā, liekas, ka labāk būtu, ja Zatlers būtu pārvēlēts vai amata tiktu iecelts vispār kāds cits. Arī dažādi viņa pagātnes notikumi neko labu par viņu nelieciena. Bet neizslēdzu domu, ka pēc četirme gadiem viņš tautai patiks, kā tas notika ar Zatleru pēdējās nedēļas laikā.

  P.S. Smuka krūzīte! :)

  ReplyDelete
 4. those cookies are amazing right? :D

  ReplyDelete
 5. Es esmu totālā šokā!Tev vajadzētu redzēt kas te LV notiek.Cilvēki ārprātā,un tie kāpostgalvas kuri savēlēja riktīg priecīgi par uzvaru.

  ReplyDelete
 6. nesaprotu kad beidzot beigsies šis ārprāts, jo liekas, ka paliek tikai sliktāk..

  ReplyDelete
 7. Neko labu nedomāju! Cerēju, ka neievēlēs ne viņu, ne Zatleru un liku cerību, ka vēlreiz būs V.Vīķe-Freiberga. :(

  ReplyDelete
 8. Piekritīšu pārējiem komentāriem - tiešām nav pilnīgi nekādās nojausmas, kas vispār notiek ar mūsu valsti. Nezinu vai nenosodīt jauno prezidentu vai turpināt to darīt (nosodīt) un teikt, nē, man viņš nepatīk, nolādēts. Eh.. tad jau manīs kas un kā būs, lai gan labs nekas īsti nesolās, jo lasīju faktu, ka iespējams viņš atsaukšot Saeimas atlaišanu (tas maz ir iespējams?)

  ReplyDelete
 9. Es arī piekrītu visiem iepriekšējiem komentāriem! Nesaprotu, kas notiek ar mūsu valsti!

  ReplyDelete
 10. Man nepatika ne Zatlers, ne tagadējais Bērziņš. Zatlers tikai pēdējā laikā, kad termiņš gandrīz jau bija iztecējis, sāka atjēgties. Pie tam runāja vienu un to pašu - par godīgu valsti, par godīgu valsti, bla, bla. Pēkšņi daudzi latvieši aizmirsa aploksnes un pārējos viņa netikumus, un uzskata viņu par tautas varoni, jēziņ. Un tikai nevajag arī teikt, ka Saeimas atlaišanu ierosināja valsts labā! Visi, kas tur sēž ir tikai un vienīgi pašlabuma meklētāji. Vienīgais, kas tagad atliek ir gaidīt uz kaut ko pilnīgi jaunu, jo tur viss sen jau smird pēc sastāvējušām olām! Bērziņam, starp citu, visi dokumenti par īpašumiem ir kārtībā, tagad neviens nevar atrast, kur piekasīties, kaut ļoti grib. Vispār man vēl izskatās, ka visi mediji ir uzpirkti, ļoti dīvaini izskatās ziņas. Ļoti nepatīk, ka jaunais valsts prezidents nemāk runāt, skaidri noformulēt domu un atbildēt uz jautājumiem, briesmīgi. Skarbi, bet Tu jautāji, haha! :D

  ReplyDelete
 11. pēdējais anon - jā, piekrītu, it īpaši pašam pēdējam, ka nemāk izteikties. ir tik svarīgi normāli izteikties, it īpaši kad internacionāli pārstāv mūsu valsti. kauns..

  ReplyDelete
 12. Redzot to, kas notiek šobrīd, mūsu valstī var visu nopirkt pat prezidenta vietu. Skumji.

  ReplyDelete